+ шрифт | - шрифт
            
             ........... 
Форма входу

Категорії розділу
Заходи, що проходять в гімназії [1]
Знай наших [1]
Боротьба з шкідливими звичками [1]
Наші подорожі [1]
Етикет [1]
Цікаві факти [4]
Корисні поради [2]
Гімназія в ЗМІ [4]
Меню сайту
Наше опитування
Як ви оцінюєте рівень знань, який дається в нашій гімназії?
Всього відповідей: 149
Українські свята
Свята України

Каталог статей

Головна » Статті » Знай наших

Нові успіхи гімназистів
    Запам'яталася минула зима учням нашої гімназії не лише новорічними і різдвяними святами, веселими канікулами та снігом, а й вдалою участю у різноманітних обласних олімпіадах. Паралельно у Полтаві проходив напружений конкурс робіт, запропонований здібними гімназистами до Малої академії наук.

    Тож багатьом відмінникам зимові канікули важко назвати відпочинком. Весь час припадав то на чергову поїздку на одну з олімпіад, то на пілготовку до неї. Але всі ці "страждання" і докладені зусилля не були марними.

    Переможцями обласних олімпіад стали учениця 8Б класу Галина Дмитерко - з біології, яку підготувала вчитель Наталія Ружиленко, та учениця 11А класу Яна Руденок - з історії (вчитель Валентина Соловей.
    Слід також відзначити призерів обласних олімпіад, зокрема, Вадима Міщука, учня 8Б класу, який здобув друге місце в олімпіаді з математики(учитель Наталія Щербань) та хімії (вчитель Олександр Бородавка).

    Учень 9Б класу Максим Вертелецький зайняв друге місце в олімпіаді з англійської мови(наставник Ольга Дорохова) та третє місце в олімпіаді з історії(педагог Ірина Матяш). Також третім місцем в олімпіаді з історії може похвалитися учень 8А класу Владислав Матяш (учитель Борис Тутка). Його вихованка Анастасія Зуб з 9Б класу теж стала бронзовим призером в олімпіаді з правознавства. Також третє місце, але в олімпіаді з української мови та літератури, зайняла учениця 9А класу Наталія Щербань(учитель Валентина Дядюра).

    Але на цьому поїздки гімназистів на участь в особливих наукових турнірах не закінчилися. Розпочався очний тур захисту наукових робіт у рамках Малої академії наук. За стислий проміжок часу гімназисти мали не лише написати контрольну роботу, але й захистити її перед вченими суддями. А спробуйте не розгубитися і нічого не забути, коли кожне твоє слово ловить журі і опоненти задають усілякі каверзні запитання.

   Наші обдаровані учні пройшли гідно через усі випробування і здобули переможні місця.

   Призерами МАН стали дев’ятикласниця Наталія Щербань(секція «Мистецтвознавство» , науковий керівник Віра Давиденко), десятикласниця Юлія Костенко (секція «Фольклористика», науковий керівник Наталія Ігнатченко), дев’ятикласниця Анастасія Зуб(секція «Географія», науковий керівник Галина Обертас), одинадцятикласник Олександр Зуб(секція «Геологія» , науковий керівник Михайло Чумак), дев’ятикласник Максим Вертелецький (секція англійської мови, науковий керівник Ольга Дорохова).                      Стаття підготовлена Наталією Щербань
Категорія: Знай наших | Додав: VerMax (02.04.2008)
Переглядів: 616 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Пошук
Група ВКонтакте
Мiнi-чат
200
Прогноз-погоди
Реклама
Статистика

© 2006-2011 Всі права захищені. 

Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей

Сайт створено Вертелецьким Максимом

Адміністрація сайту

Натисніть тут, якщо Ви знайшли помилку на сайті.