+ шрифт | - шрифт
            
             ........... 
Форма входу

Меню сайту
Наше опитування
Якої ви думки про наше харчування???
Всього відповідей: 143
Українські свята
Свята України

"Зірки надії"


«Зірки Надії»
З відкриттям гімназії у 1995 році в її стінах почав діяти танцювальний гурток, який згодом отримав назву «Зірки надії», яка збереглася і до наших днів. Його першим керівником була Нескорожена Надія Іванівна.
З приходом у гімназію Саражин Ірини Павлівни (2004 р.) у колективу почалося нове життя. Учасники гуртка удосконалювали свою майстерність, оволодівали танцювальною технікою, розвивали пластичні та артистичні здібності, творчо підходили до постановок та виконання своїх композицій, прагнучи досягти найвищих рівнів танцювального мистецтва. У репертуарі «Зірок надії» присутні композиції сучасного, народного та бального танцю, жанрові замальовки та композиції в стилі «модерн».
Учасникам гуртка ніби відкрилося нове дихання, вони зійшли на новий рівень і почали виступати не лише в стінах гімназії, а і в районному будинку культури, на концертах, які організовував відділ культури Шишацької РДА. Були і благодійні виступи.
Завдяки Саражин І.П., здібному педагогу та талановитому хореографу, «Зірки надії» стали згуртованим та дружнім колективом, справжньою велиркою родиною. Вони – невід’ємна частина нашого гімназійного життя.
Проходять роки, і з кожним із них учасники гуртка змінюються. У колектив приходить все більше нових талантів, та в гімназії завжди пам’ятатимуть таких солістів гуртка, як Семидідько Тетяна, Пишна Анна, Костенко Андрій, Гуляєва Анна, Жолонко Тетяна, Гребіняк Ростислав, В’юн Олена, Іваненко Марина, Осауленко Сергій, Куліш Олександр, Матвієнко Юлія, Куліш Віктор, Дмитерко Галина, Міщанінова Олена, Попенко Катерина, Глушко Віктор, Крикун Андрій, Маловічко Руслана, Черних Олександр, Сахаров Олександр, Соловей Олена, Костенко Віталіна, Вертелецький Максим, Панчішко Богдана, Костенко Іван, Онищенко Катерина, Онішко Олександр, Шапка Наталія, Овчаренко Ярослава, Трутень Каріна, Шарлай Олег, Макайда Сергій та інші.
Деякі вихованці Ірини Павлівни стали студентами хореографічного відділення Полтавського Державного Педагогічного Університету та учасниками багатьох хореографічних колективів області.
«Зірки надії» неодноразово брали участь у багатьох конкурсах, зокрема стали дипломатом обласного фестивалю «Шукаємо таланти - 2007», лауреатом 3-го ступеня фестивалю «Шукаємо таланти – 2008-2009», переможецем Всеукраїнського фестивалю «Талановиті діти України - 2008» та виступали на його заключному гала-концерті в Українському Домі (м. Київ).
Наш танцювальний гурток був почесним гостем фестивалю-конкурсу «Сорочинські зорі». Він нагороджений великою кількістю дипломів, грамот, одержав чимало цінних подарунків, подяк керівництва районного та обласного рівнів. У 2010 році став лауреатом третього ступеня II обласного фестивалю-конкурсу «Першоцвіт» і дипломантом фестивалю-конкурсу «Шукаємо таланти».


Пошук
Група ВКонтакте
Мiнi-чат
200
Прогноз-погоди
Реклама
Статистика

© 2006-2011 Всі права захищені. 

Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей

Сайт створено Вертелецьким Максимом

Адміністрація сайту

Натисніть тут, якщо Ви знайшли помилку на сайті.