+ шрифт | - шрифт
            
             ........... 
Форма входу

Меню сайту
Наше опитування
Як ви оцінюєте рівень знань, який дається в нашій гімназії?
Всього відповідей: 153
Українські свята
Свята України

Традиційні заходи

Осінь:

Перший дзвінок 

День учителя

Посвята в гімназисти

День здоров`я
Зима:

Новий рік

Масляна

Стародавнє словянське свято проводиться за всіма кращими традиціями нашого роду. Всі гуртом співають, танцюють, водять хороводи. Зігріваючись теплим чаєм із самоварів, учні разом із наставниками беруть участь в конкурсах - перетягують канат, ліплять сніговиків, міряються силами в богатирських іграх, влаштовують перегони на санчатах. Про неодмінний атрибут Масниці - млинці - дбають гімназійні кухарки, які випікають їх цього дня понад чотири сотні.Насамкінець дійства,під веселий сміх та пісні, спалюється соломяне опудало.


День Святого Валентина

В цей день працює пошта Валентинок та проходять дискотеки з тематичними конкурсами,як для старшокласників (8-11), так і для учнів молодших класів (5-7).


Зустріч Випускників

Брейн Ринг ( Збірні А і Б класів)

Сам собі артист

На цьому конкурсі обдаровані гімназисти мають змогу продемонструвати розніманітність своїх талантів. В минулих роках вони не тільки співали, танцювали чи грали на різних музичних інструментах, а й показали безліч оригінальних талантів: від політичних пародій та читання власних композицій в жанрі «Реп» до віртуозних фокусів.


Весна:

Міс Гімназії

Проведення цього конкурсу в нашому закладі вже давно стало традицією. Кожного року конкурсантки все більше вражають своєю красою, талантами та оригінальністю. Свої вміння вони демонстрували в таких конкурсах: «Візитка», «Світ моїх захоплень», «Дискотечний стиль», «Акторська майстерність» і, на завершення, виконують спільний танець.День сміху

Кольорові Ігри

Кожен гімназист під час жеребкування витягає колір його команди. Між командами проводиться безліч оригінальних спортивно-розважальних конкурсів.


День гімназії

Останній дзвінок 

Випускний

Літо: 

Туристичні змагання

Археологічні розкопки

Учасники експедицій отримують навички роботи дослідника-археолога, вивчають процес і методику дослідження, на практиці в ході археологічних розвідок виявляють пам’ятки давнини, описують і наносять їх на карту, задокументовують знахідки, вивчають історію рідного краю та загартовують свій організм.

Також щороку проводиться 3 предметних тижнів

Пошук
Група ВКонтакте
Мiнi-чат
200
Прогноз-погоди
Реклама
Статистика

© 2006-2011 Всі права захищені. 

Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей

Сайт створено Вертелецьким Максимом

Адміністрація сайту

Натисніть тут, якщо Ви знайшли помилку на сайті.